•  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
     ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl, tel. (+48 16) 633 63 88, fax. (+48 16) 633 63 88, e-mail: info@parr.pl

Informacja o sympozjum „Legalna migracja-szansą i wyzwaniem dla polskiego rynku pracy. Nowelizacja przepisów dotyczących ruchu osobowego i legalizacji pobytu obywateli Ukrainy w Polsce”.

Informacja o sympozjum „Legalna migracja-szansą i wyzwaniem dla polskiego rynku pracy. Nowelizacja przepisów dotyczących ruchu osobowego i legalizacji pobytu obywateli Ukrainy w Polsce”.

  • Komentarzy: 0

W imieniu Fundacji Polskie Centrum Prawa IUSTUS zapraszamy na sympozjum „Legalna migracja-szansą i wyzwaniem dla polskiego rynku pracy. Nowelizacja przepisów dotyczących ruchu osobowego i legalizacji pobytu obywateli Ukrainy w Polsce”.

Celem Sympozjum jest zaprezentowanie znaczącej roli migrantów z Ukrainy na polskim rynku pracy oraz rozpropagowanie wiedzy o najnowszych uregulowaniach prawnych i legalizacyjnych dotyczących pobytu i wykonywania pracy przez tę grupę pracowników w RP.

Podczas sympozjum przedstawione zostaną najważniejsze kwestie istotne dla polskiego pracodawcy planującego zatrudnić pracownika ze Wschodu. Organizatorzy rozdystrybuują materiały informacyjne w formie kompendium opisujące krok po kroku proces legalnego przyjęcia do pracy obywatela Ukrainy.

Sympozjum odbędzie się w dniu 12 września 2016r. w sali konferencyjnej Inkubatora Technologicznego AEROPOLIS Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego w Jasionce k/Rzeszowa (Jasionka 954A, 36-002 Jasionka)

Szczegółowe informacje o Sympozjum oraz agenda zamieszczone są na stronie internetowej

http://iustus.org.pl/sympozjum-rzeszow-2016/

Zgłoszenia do udziału w Sympozjum przyjmowane są do dnia 8 września 2016 r. do godziny 12:00.

Rejestracja na Sympozjum odbywa się poprzez poniższą stronę internetową

http://iustus.org.pl/sympozjum-rzeszow-2016/rejestracja/

Dodaj komentarz

Dodaj

Polecane

Newsletter

Zapisz się