•  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
     ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl, tel. (+48 16) 633 63 88, fax. (+48 16) 633 63 88, e-mail: info@parr.pl

Fundusz Usług Rozwojowych - dofinansowanie na szkolenia i studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw

Fundusz Usług Rozwojowych - dofinansowanie na szkolenia i studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw

  • Komentarzy: 0

„Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” to nowy projekt Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Projekt jest realizowany na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie w  ramach Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego woj. podkarpackiego na lata 2014-2020.

W ramach projektu PARR S.A. pełni rolę Operatora, który przyznaje dofinansowanie na usługi rozwojowe (m.in. szkolenia studia podyplomowe) dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

O dofinansowanie w ramach Funduszu Usług Rozwojowych mogą starać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, mające swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego tj. powiatów: przemyski grodzki, przemyski ziemski, jarosławski, przeworski, lubaczowski oraz pracownicy tych przedsiębiorstw, wykonujący pracę na terenie subregionu przemyskiego.

Więcej o projekcie tutaj

Fundusz Usług Rozwojowych  - dofinansowanie na szkolenia i studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw

Dodaj komentarz

Dodaj

Polecane

Newsletter

Zapisz się