•  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
     ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl, tel. (+48 16) 633 63 88, fax. (+48 16) 633 63 88, e-mail: info@parr.pl

Spotkanie informacyjne - działanie "Wzór na konkurencję" oraz poddziałania "Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP"

Spotkanie informacyjne -  działanie

Spotkanie informacyjne - działanie "Wzór na konkurencję" oraz poddziałania "Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP"

  • Komentarzy: 0

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące działania 1.4 POPW Wzór na konkurencję oraz poddziałania 1.3.2 POPW Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP.

W ramach działania Wzór na konkurencję jako mikro, mały i średni przedsiębiorca działający w jednym z 5 województw Polski Wschodniej możesz otrzymać 100 tyś złotych na przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej (I etap), a następnie nawet 3 mln złotych  na wsparcie w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych i wprowadzania na rynek nowych produktów.

Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą i planujesz zrealizować w ramach konsorcjum składającego się z minimum 3 MŚP projekt w wyniku, którego powstanie innowacyjny produkt sieciowy, możesz uzyskać wsparcie w ramach poddziałania Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP .

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości  omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwających obecnie konkursów do powyższych działań. Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 października 2018 r. w Rzeszowie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Link do formularza rekrutacyjnego jest dostępny tutaj

Spotkanie informacyjne -  działanie

Pliki do pobrania

Dodaj komentarz

Dodaj

Polecane

Newsletter

Zapisz się