•  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
     ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl, tel. (+48 16) 633 63 88, e-mail: info@parr.pl

Zacieśnienie współpracy Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Funduszem Pożyczkowym zarządzanym przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu

Zacieśnienie współpracy Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Funduszem Pożyczkowym zarządzanym przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu

  • Komentarzy: 0

Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy  Przemyską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. a Agencją Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu, lokalni przedsiębiorcy oraz osoby planujące własny biznes będą miały lepszy dostęp  do preferencyjnych pożyczek na założenie i rozwój działalności gospodarczej.

Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. prowadzi Fundusz Pożyczkowy od 2003 roku. Fundusz Pożyczkowy wspiera sektor mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby zainteresowane uruchomieniem działalności gospodarczej poprzez udzielanie pożyczek inwestycyjnych i obrotowych.

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. współpracuje z Agencją MARR S.A. w zakresie preferencyjnych pożyczek dla biznesu od kilku lat. Pracownicy PARR S.A. informują i doradzają na temat oferty pożyczkowej MARR a także zajmują się przygotowywaniem wniosków o pożyczki.

Zacieśnienie współpracy pomiędzy agencjami związane jest ze zwiększeniem liczby produktów oferowanych przez Agencję MARR S.A. oraz poprawą ich dostępności dla lokalnych przedsiębiorców.

Preferencyjne pożyczki dostępne w ofercie Agencji MARR to atrakcyjna alternatywa w stosunku do kredytów komercyjnych udzielanych przez banki a także sposób na sfinansowanie inwestycji w sytuacji coraz mniejszej ilości środków w postaci bezzwrotnych dotacji.

Obecna oferta Agencji MARR S.A. obejmuje następujące produkty:

Pożyczka standardowa:
Kwota pożyczki:  do 500 000 zł
Oprocentowanie: od 0,98%

Pożyczka standardowa - innowacyjna:
Kwota pożyczki:  do 1 mln zł
Oprocentowanie: od 0,98%

Pożyczka na rozwój turystyki:
Kwota pożyczki: do 500 000 zł
Oprocentowanie: od 0,245%

Pożyczka płynnościowa (COVID-19):
Kwota pożyczki: do 600 000 zł
Oprocentowanie: 0%

Mikropożyczka:
Kwota pożyczki: do 80 000 zł
Oprocentowanie: 0,1%

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych pożyczek można znaleźć na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego MARR  - https://www.marr.com.pl/index-9.html

Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy agencjami, lokalni przedsiębiorcy zainteresowani skorzystaniem z pożyczek MARR będą mogli podpisywać umowy pożyczkowe nie w Mielcu, jak było to dotychczas, lecz w Przemyślu w siedzibie PARR S.A. przy ul. ks. Piotra Skargi 7/1.

Informacje na temat pożyczek można również uzyskać w Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., która prowadzi Punkt Obsługi Klienta w zakresie pożyczek oferowanych przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

W Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego można także zamówić usługę związaną z przygotowaniem wniosku o pożyczkę.

Kontakt:
Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. ks. Piotra Skargi 7/1, II piętro, pok. 38., tel. (16) 633 63 88 wew. 2,3
Centrum Pożyczek Unijnych dla Biznesu

Zacieśnienie współpracy Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. z Funduszem Pożyczkowym  zarządzanym przez  Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu

Dodaj komentarz

Dodaj

Polecane

Newsletter

Zapisz się