•  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
     ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl, tel. (+48 16) 633 63 88, e-mail: info@parr.pl

Nabór wniosków w ramach działania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

Nabór wniosków  w ramach działania

Nabór wniosków w ramach działania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

  • Komentarzy: 0

Nabór wniosków  w ramach działania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

W ramach działania wspierane są inwestycje w sektorach przetwórstwa: mleka, mięsa, owoców i warzyw, zbóż, ziemniaków, jaj, miodu, lnu i konopi, roślin oleistych, wysokobiałkowych, przetwarzania produktów rolnych na cele energetyczne, a także usługowego zamrażania wraz z przechowywaniem produktów rolnych.

Wykaz rodzajów działalności gospodarczej, w zakresie których może zostać przyznana pomoc  - pobierz tutaj

O pomoc może ubiegać się podmiot, który prowadzi działalność jako mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo i wykonuje działalność w zakresie przetwarzania i wprowadzania do obrotu produktów rolnych.

Poziom dofinansowania: 50 % kosztów kwalifikowalnych

Maksymalna kwota dofinansowania:

  • 3 mln zł, w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się przetwarzaniem i wprowadzaniem do obrotu produktów rolnych;
  • 15 mln zł, w przypadku przedsiębiorstwa będącego związkiem grup producentów rolnych lub zrzeszeniem organizacji producentów w rozumieniu przepisów ustawy o grupach producentów rolnych i ich związkach.


Nabór wniosków przeprowadzony zostanie w terminie od 1 do 30 grudnia 2015 r.

Więcej informacji o naborze wniosków na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Informujemy jednocześnie, że oferujemy kompleksowe przygotowanie wniosków o dofinansowanie projektu, a także usługi związane z późniejszym zarządzaniem projektu (pomoc w wyborze dostawców, przygotowanie wniosków o płatność, przygotowywanie sprawozdań z realizacji projektu, asystowanie podczas kontroli projektu).

Zapraszamy do współpracy.

Skorzystaj z 10 letniego doświadczenia PARR S.A. w pozyskiwaniu funduszy UE.

Kontakt:

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Przemyśl, ul. ks. Piotra Skargi 7/1 (pokój nr 10, parter),
tel. (16) 676 09 85 wew. 2


Nabór wniosków  w ramach działania

Dodaj komentarz

Dodaj

Polecane

Newsletter

Zapisz się