•  Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
     ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl, tel. (+48 16) 633 63 88, fax. (+48 16) 633 63 88, e-mail: info@parr.pl

Kapitał dla przedsiębiorczych

  • biznes 0

Kapitał dla przedsiębiorczychPrzedsięwzięcie było realizowane w partnerstwie 7 instytucji tj.: Agencji Rozwoju Regionalnego „MARR” S.A. (Lidera) oraz Leżajskiego Stowarzyszenia Rozwoju, Podkarpackiej Izby Gospodarczej w Krośnie, Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli, Towarzystwa „ATUM” z Rzeszowa, Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Cechu Rzemiosł Różnych w Jaśle..

Wniosek uzyskał dofinansowanie w ramach Działania 6.2. Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie końcem roku 2008, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, który szukały możliwości samozatrudnienia, miały dobry pomysł, a nie posiadały wystarczających zasobów finansowych, możliwości oraz wiedzy do realizacji swoich działań.

- W ramach budżetu Projektu: 32 051 043,85 PLN założonych zostało ponad 600 firm usługowych, produkcyjnych i handlowych w każdym powiecie województwa podkarpackiego co plasuje nasz projekt w grupie największych tego typu przedsięwzięć w kraju. Efekt synergii, opracowanie zestandaryzowanych procedur oraz implementacja kompleksowego sytemu wsparcia stanowią o sukcesie Beneficjentów projektu.Polecane

Newsletter

Zapisz się